top of page

HAKKIMIZDA

VENÜS MOTORLU ARAÇLAR TEKSTİL GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ.

Motoryedekparca.Net online satış mağazamız ile yurdumuzun dört bir yanındaki müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamayı amaç edinmiş ve sektöründe 2002 yılından itibaren faaliyet gösteren personel kadrosu ile gelişime açık, ÖNCÜ bir şirkettir.

Motosiklet ve Yedek Parça sektörünün, Dünya genelinde talep gören tüm orijinal ve yan sanayi yedek parçaları ile birlikte, bu süreçlerde kullanılan çok çeşitli sarf malzemelerini ekonomik çözümler sunarak sağlayan ve aynı zamanda bu süreçlere ait tüm teknolojik ve danışmanlık hizmetlerini de temin edebilen lider şirketi olmayı ilke ediniriz.

Dünya ve yurt genelindeki müşterilerimizin ortak ya da farklı beklentilerini tam olarak algılama yeterliliğine sahip kaliteli, eğitimli, deneyimli çalışanlarımız ve yönetici kadromuz sayesinde, tüm ürün ve hizmet beklentilerini en üst düzeyde karşılamaya odaklanırız.

Zengin ürün çeşitliliğimiz ve müşterilerimizin özel sistem üzerinden kolaylıkla ulaşabildiği geniş stoklarımızı, avantajlı fiyat politikamız ile birleştirerek Motosiklet Dünyasının en güvenilir ve yenilikçi çözüm ortağı olmayı hedefleriz.

0555 054 3476

bottom of page